Denim


İskur Denim , makine parkının gücünü ve denim kumaş üretimindeki teknik bilgisinin üstünlüğünü yaratıcı ekibinin tecrübesi ile birleştirip denim firmaları için imkansız olan iki farklı uçta iki olağanüstü koleksiyon ile tanıtımlarına başlamıştır.

Denim kumaşın otantik özelliklerini en güzel şekilde gösteren iplik özellikleri, derin indigo renkleri ve doğal finish’ler ile hazırladığı vintage koleksiyonu 7,5 oz gömleklikten, 13,5 oz kumaşa kadar tüm denim severlerin favorisi olmaya aday. Kumaşların özelliklerini en güzel şekilde ortaya çıkaran yıkama teknikleri kullanılarak hazırlanan koleksiyonda hem bayan hem erkek için rigid, comfort ve power stretch ürünleri mavi, siyah, gri ve overdye renkleri ile bulmak mümkün.

İskur Denim’in diğer özel koleksiyonu ise yelpazenin diğer ucunda bulunan 30/1-40/1 penye ipliklerle, tencel, keten, viskon karışımlarla hazırlanan, indigo rengini zerafetle birleştiren çok özel kumaşlardan oluşuyor.

Teknik olarak bir denim fabrikasında yapılması çok zor olan bu kumaşlar İskur Denim’in farkını ve becerisini ispatlıyor.

Sizleri İskur Denim’in ilk koleksiyonlarını incelemeye ve farkını görmeye davet ediyoruz.

Iskur Denim - Ecologically Sustainable & Socially Responsbile Denim

Iskur Denim Wearewater Innovation:


Firma İskur Denim İşletmeleri Tic.Ve San. A.Ş.
Fabrika Merkez Adres Karacasu Ferhuş Mah. Yıldırım Beyazıt Cd. No:6/1
Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ
İstanbul Ofis Adres Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. Çalışkan Sok. No:9/A
Küçükçekmece/İstanbul
Fabrika Telefon +90 (344) 251 51 21
Telefon +90 (212)505 51 51
Email [email protected]